TAYANNA розповіла, як заробляє на життя та зізналась, чому отримує кошти від ексбойфрендів

Відома українська співачка TAYANNA вирішила поділитись подробицями свого життя. Знаменитість розповіла, як заробляє на життя. А ще зірка українського шоу-бізнесу відверто зізналась, чому колишні бойфренди дають їй кошти. За словами TAYANNA, наразі в неї не дуже стабільний заробіток. Співачка заробляє завдяки концертам. Однак, знаменитість не дуже часто їх влаштовує.

“В основному це написання пісень для інших артистів. Поки що так. Є, звісно, концерти, виступи, багато з них – благодійні. Майже на все, що мені пропонують, відгукуюся. Тому що розумію, що зараз відмовлятися і крутити носом – такого не може бути”, – розповіла співачка.

Також жінка зізналась, що грошима їй допомагають колишні. З ними співачка залишилась в хороших стосунках та навіть підтримує спілкування. “В мене хороші стосунки з багатьма колишніми. Хоча я зараз так кажу, ніби в мене їх сто! Ні, але хороші стосунки з деякими – це правда. Напевно, і вони знають і відчувають, що я хороша людина. І їм небайдуже”, – відверто зізналась зірка українського шоу-бізнесу.

TAYANNA додала, що не бачить в цьому нічого поганого. А ще співачка зауважила, що колишні бойфренди самостійно проявляють ініціативу з допомогою коштів.

Читайте також: Катерина Кухар висловилась про непрості стосунки зі своїм чоловіком

Не пропустіть