Катерина Кухар висловилась про непрості стосунки зі своїм чоловіком

Відома українська балерина Катерина Кухар не дуже часто коментує особисте життя. В мережі вже давно ходять чутки, що вона на межі розлучення з чоловіком. Зірка українського шоу-бізнесу неодноразово натякала на проблеми у стосунках з коханим. Нещодавно вперше за довгий час Катерина Кухар прокоментувала їхній шлюб.

Балерина дуже здивувала своїм зізнанням. Вона ще більше натякнула на розлучення з чоловіком. За словами Катерини Кухар, наразі в їхньому подружньому житті дуже багато проблем.

“Я не буду за Олександра коментувати його діяльність. Ніколи не радила йому нічого по роботі, він самодостатня доросла людина й завжди робить так, як вважає за потрібне. Й тим паче зараз, ми йдемо різними шляхами. Водночас треба відзначити, Стоянов єдиний продюсер, хто зараз усьому світу показує балет “Лісова пісня” на трьох континентах”, – повідомила зірка.

Наразі чоловік Катерини Кухар перебуває за кордоном. Подружжя бачиться не дуже часто. Чимала кількість фоловерів впевнена, що балерина дещо приховує. Однак, Катерина Кухар поки що не хоче ділитись всіма подробицями особистого життя. Вона приділяє час саморозвитку та кар’єрі.

Читайте також: Світлана Тарабарова показала підрослу донечку, якій виповнився рік

Не пропустіть