Акторка Леся Самаєва вщент розкритикувала Оксану Байрак

Знаменита українська акторка Леся Самаєва вирішила прокоментувати поведінку Оксани Байрак, яка виїхала до Росії під час повномасштабного вторгнення. Режисерку вже неодноразово критикували та засуджували. На цей раз втечу жінки прокоментувала Леся Самаєва. Акторка дуже гнівно відреагувала на вчинок Оксани Байрак. Вона вщент розкритикувала режисерку, засипавши її негативними словами.

“Ну, це чиста запроданка, а страшніше за це нічого не може бути. Якщо зраджує чужа людина, то не так боляче, бо вона іншого менталітету, виховання. А коли свої виявляються з гнильцем, це дуже важко прийняти”, – заявила Леся Самаєва. Також акторка додала, що їй дуже соромно за Оксану Байрак.

Зірка українського шоу-бізнесу не очікувала від жінки такого вчинку. Режисерку вже багато разів критикували інші знаменитості. Оксана Байрак ніяк не реагує на хейт. Наразі вона перебуває в Росії. Там режисерка активно розвиває свою кар’єру та навіть не згадує про війну в Україні.

На початку повномасштабного вторгнення вона продемонструвала не дуже чітку позицію. Оксана Байрак не стала публічно говорити про війну. Жінка замовчувала події, які відбувались на території її країни. Пізніше вона виїхала до Росії та продовжила там свою кар’єру.

Читайте також: Соліст гурту “Без Обмежень” Сергій Танчинець показав підрослу донечку та зворушливо привітав її з 16-річчям

Не пропустіть