Катерина Кухар отримала серйозну травму

Знаменита українська балерина Катерина Кухар поділилась дуже сумною новиною. Жінка вийшла на зв’язок зі сльозами на очах та розповіла, що серйозно травмувалась. Вона зізналась, що не продовжуватиме свій тур та на деякий час зупиняє роботу. Катерина Кухар неабияк засмутилась. Зірка не змогла стримати сліз.

За словами балерини, вона надірвала м’язи. Саме через це жінка зупиняє свою діяльність. Також знаменитість повідомила, що неабияк сумуватиме за роботою. На Катерину Кухар чекає тривале відновлення. Однак, зірка українського шоу-бізнесу готова пройти всі труднощі, аби повністю одужати та повернутись до балету.

“Мені болісно це казати, але таке трапляється… Сьогодні наприкінці другого акту я отримала серйозну травму – надрив м’язів. Не зможу закінчити цей тур. Дякую за ті слова, що я почула. Якщо чесно, дуже-дуже сумно, тому що артист ніколи не буде до цього готовий. Ми розуміємо, що балетне тіло і людина не бездоганна. Вона не може працювати, як робот. Це завжди для артиста сумно й важко”, – відверто розповіла Катерина Кухар.

Підписники відразу її підтримали теплими словами. Також вони побажали зірці міцного здоров’я й швидкого одужання. За словами підписників, балерині потрібен відпочинок та перезавантаження.

Читайте також: Відомий актор Юрій Феліпенко вступив до лав ЗСУ та показав, як минає його служба

Не пропустіть