Ольга Сумська розповіла, як один з фанатів її переслідував та чатував біля під’їзду

Українська артистка та акторка Ольга Сумська поділилась з фоловерами моторошною історією. У студії програми “Стосується кожного” жінка розповіла, як один з фанатів довгий час її переслідував та чатував біля під’їзду.

За словами знаменитості, такий неприємний інцидент ледь не закінчився для неї трагічно. Акторка з’явилась у програмі “Стосується кожного” у ролі зіркового експерта.

У студії обговорювали переслідувача дівчинки із Запорізької області, якій погрожує дорослий чоловік. Ольга Сумська вирішила поділитись власним негативним досвідом й заявила, що соцмережі теж можуть бути небезпечними.

За словами жінки, незнайомець писав їй в соцмережі та запрошував акторку до себе в гості. Однак, коли Сумська відмовила чоловіку, він продовжив листування з донькою артистки. Саме тоді зірка зрозуміла, що її загрожує небезпека.

Незнайомець наполегливо чатував біля під’їзду Сумської та одного разу, навіть, з нею зустрівся. В той момент артистка дуже злякалась. Жінка була впевнена, що їй загрожує небезпека.

Чим саме закінчилась така моторошна історія, Ольга Сумська не розповіла. Однак, вона наголосила, що потрібно бути дуже обережними й ніколи не розголошувати свою адресу у листуванні з незнайомцем.

Читайте також: Ірина Федишин показала, як з сім’єю копала картоплю


Не пропустіть