Ектор Хіменес-Браво показав світлину з коханою та розповів про свою роль у стосунках

Ектор Хіменес-Браво неабияк вразив мережу новою світлиною. Чоловік показав свою кохану, опублікувавши з нею спільне фото. На сторінці в Instagram він запостив світлину, на якій позує з обраницею. Однак, обличчя коханої Ектор Хіменес-Браво ретельно приховує.

На фото зірка українського шоу-бізнесу ніжиться з обраницею на ліжку, поклавши руку на її коліно. У дописі шеф-кухар розповів, якою повинна бути його обраниця.

За словами чоловіка, він дуже вимогливий. Кохана зірки повинна бути самодостатньою та доглядати за собою. А ще, за словами шеф-кухаря, у стосунках обов’язково повинне бути розуміння, підтримка та довіра.

Також Ектор Хіменес-Браво заявив, що дуже багато часу приділяє кар’єрі. Однак, це не повинно заважати йому будувати чудові стосунки з коханою.

На думку багатьох фанів, Ектор Хіменес-Браво все-таки знайшов таку людину. Чоловік не поспішає ділитись подробицями особистого життя. Він не показує обличчя своєї обраниці.

Шанувальники відразу засипали зірку приємними словами й побажали йому щирого та взаємного кохання. За словами фоловерів, майбутній дружині шеф-кухаря дуже пощастить з коханим.

Читайте також: Зірка серіалу “Спіймати Кайдаша” одружився


Не пропустіть