Маша Єфросиніна розповіла, за що їй досі соромно перед мамою

Українська телеведуча Маша Єфросиніна виховує двох чудових діток, якими дуже пишається. Також в жінки чудові стосунки з мамою. Однак, зірка повідомила, що їй дуже соромно перед рідною людиною. Свою причину Маша Єфросиніна розповіла у програмі “Життя відомих людей”.

Справа в тому, що колись телеведуча захоплювалась цигарками. Одного разу мама почула неприємний запах від Єфросиніної. Однак, телеведуча не зізналась, що палить. Вона пояснила все тим, що стояла поруч біля лавочки, на якій сиділи чоловіки з цигарками.

За словами Маші Єфросиніної, їй дуже соромно перед мамою за те, що обманювала жінку довгий час. Також зірка українського шоу-бізнесу заявила, що неабияк вдячна рідній людині за мудрі поради.

Саме мама навчила Машу Єфросиніну бути самостійною та відповідальною. Мудрі поради від рідної людини не раз допомагали телеведучій.

Також жінка зізналась, що мама завжди буде для неї найкращою подругою. А ще Маша Єфросиніна пригадала своє дитинство, яке провела у Магадані.

За словами телеведучої, там постійно було холодно. Ввесь свій час мама Єфросиніної проводила на роботі, щоб забезпечити свою сім’ю. Через це телеведуча часто ображалась на рідну людину та мріяла побільше часу проводити з мамою.

Читайте також: Настя Каменських розповіла, що після смерті батька набрала зайву вагу


Не пропустіть