Настя Каменських розповіла, що після смерті батька набрала зайву вагу

Відома українська виконавиця Настя Каменських поділилась з фоловерами відвертою історією. В інтерв’ю для програми “Життя відомих людей” артистка розповіла, як смерть батька вплинула на її життя.

За словами зірки, після втрати найріднішої людини, Настя Каменських довгий час не могла взяти себе в руки. Кожного дня вона перебувала біля мами та підтримувала жінку.

Артистка дуже важко переживала смерть батька. В Насті Каменських, навіть, були панічні атаки, з якими жінка довго боролась. Також виконавиця розсекретила, що не помітила, як набрала зайву вагу. Вона “заїдала” своє горе й через деякий час помітно поправилась.

Через зайву вагу Настя Каменських дуже сильно комплексувала. Вона ніяк не могла розпочати худнути. Проте, в якийсь момент артистка взяла себе в руки й вирішила негайно привести тіло в порядок.

Також зірка українського шоу-бізнесу заявила, що ідеальних людей всеодно немає. Співачка намагається любити себе такою, як є насправді.

За словами Насті Каменських, вона подобається собі, навіть, із зайвими кілограмами. А ще співачка неабияк вдячна своїм рідним за підтримку та опору. Знаменитість зізналась, що без їхньої допомоги не вийшла б з такого жахливого стану.

Читайте також: Ексдружина Потапа заінтригувала мережу світлиною, на якій позує з продюсером


Не пропустіть