Ірина Федишин показала, як з сім’єю копала картоплю

Українська співачка Ірина Федишин завжди щира та відверта зі своїми фоловерами. Жінка ніколи не соромиться публікувати світлини, на яких працює в саду чи на городі. Також зірка не забуває про своїх батьків й часто їм допомагає.

На цей раз Ірина Федишин показала, як з чоловіком та синами копала картоплю. В соцмережі Instagram артистка запостила фото, на яких продемонструвала свою працю. Перед камерою жінка постала в джинсах, рожевій футболці та білосніжних кросівках.

Ірина Федишин позує на городі, збираючи картоплю. У дописі зірка українського шоу-бізнесу повідомила, що разом з сім’єю відправилась до батьків. Там артистка не лише чудово провела час, а й допомогла рідним зібрати врожай.

На фото Ірина Федишин демонструє красиву усмішку й показує чималу картоплину в руці. Фоловери оцінили нові кадри артистки та похвалили її за сумлінну працю. За словами фанів, жінка не лише чудова співачка, а й прекрасна донька.

Однак, деяких шанувальників світлини Ірини Федишин дещо обурили. Їм не сподобалось, що артистка з’явилась на городі в білосніжних кросівках. На думку фанів, це зовсім недоречно.

Читайте також: Jerry Heil вперше розповіла, як через хлопця довела себе до анорексії


Не пропустіть