Jerry Heil вперше розповіла, як через хлопця довела себе до анорексії

Популярна українська виконавиця Jerry Heil не перестає дивувати своїх шанувальників. Не так давно артистка поділилась з ними вражаючою історією із власного життя. Вона вперше зізналась, як через хлопця довела себе до анорексії. Про це Jerry Heil розповіла у програмі “Неймовірна правда про зірок”.

За словами зірки українського шоу-бізнесу, колись вона спілкувалась з хлопцем, який був дуже худим. Саме через це артистка вирішила теж схуднути на декілька кілограм. Співачка суворо обмежувала себе в їжі. Кожного дня вона пила лише зелений чай, а на обід мала салат з огірка. Такий спосіб життя довів Jerry Heil до розладу харчової поведінки.

В неї, навіть, почались серйозні проблеми із жіночим здоров’ям. За словами виконавиці, мама відразу помітила, що її донька дуже схудла. Тоді жінка неабияк злякалась. Однак, через деякий час Jerry Heil повернула свою попередню вагу.

Зараз зірка ретельно стежить за своїм здоров’ям та дотримується правильного й здорового харчування. А ще Jerry Heil розповіла, як вперше зіштовхнулась з панічними атаками.

Виконавиця повинна була пройти повз великий натовп людей. Проте, в якийсь момент артистка почала задихатись, а її тіло сильно тремтіло. Єдиний, хто допоміг артистці подолати цю проблему, був клінічний психолог.

Читайте також: Роман Полянський розповів, чи стала Аліна Гросу причиною його розлучення з дружиною


Не пропустіть