Роман Полянський розповів, чи стала Аліна Гросу причиною його розлучення з дружиною

Відома українська співачка Аліна Гросу недовго залишалася самотньою після розлучення з бізнесменом Олександром Комковим. Так, у цьому році стало відомо, що жінка активно будує стосунки з відомим російським актором та режисером Романом Полянським. У своєму інтерв’ю для програми “ЖВЛ” зірки вирішили відверто розповісти про свій роман, та розвіяти чутки про те, що саме Аліна стала причиною розлучення Романа та його колишньої дружини.

Як виявилось, Гросу та Полянський знайомі вже більше трьох років. Дружба між чоловіком та жінкою зав’язалася після того, як актора запросили взяти участь у зйомках кліпу співачки. До слова, Полянський знявся у чотирьох відеороботах зірки. На той момент Роман перебував у шлюбі та виховував з дружиною спільну доньку. Аліна в той час була у стосунках з колишнім чоловіком Олександром. Більше того, Роман був знайомий з Комковим та активно підтримував співачку під час розлучення.

У своєму інтерв’ю Полянський розповів, що Гросу немає жодного відношення до його розриву з колишньою дружиною. Актор запевняє, що на той час між ними нічого крім дружби не було. Він розповів, що його попередні стосунки просто закінчились, а почуття між подружжям зникли. Роман бере активну участь у вихованні своєї 10-річної доньки, з якою підтримує чудові стосунки. Більше того, Марфа дуже любить Аліну і добре з нею ладнає.

Крім цього, Полянський розповів, що дружба між ним та Гросу переросла у кохання поступово. Але ще на зйомках першого кліпу у актора було таке відчуття, ніби він знає співачку все своє життя.

Сьогодні Роман та Аліна переїхали в Україну, проживають разом та активно будують власні кар’єри. Чоловік зізнався, що йому було дуже сумно і важко, коли жінка повернулася до Києва. Саме тому він вирішив, що мусить бути поряд з нею, та теж переїхав до української столиці. Оскільки він і раніше знімався в Україні, йому не складно було знайти тут роботу, до того ж він відчував шалену підтримку коханої.

Читайте також: Анна Трінчер неочікувано заспівала в дуеті з Павлом Зібровим


Не пропустіть