Анна Трінчер неочікувано заспівала в дуеті з Павлом Зібровим

Відома українська виконавиця Анна Трінчер є справжньою зіркою в шоу-бізнесі. У 20-річному віці дівчина стала неймовірно успішною та знаменитою. Співачка активно розвиває свою кар’єру та тішить мережу новими треками.

Нещодавно співачка знову неабияк приголомшила кумирів. Анна Трінчер несподівано заспівала в дуеті з Павлом Зібровим. Народний артист України та Анна Трінчер з’явились на концерті “Головні Хіти Незалежності”. Там вони виступили з піснею Зіброва “Мертві бджоли не гудуть”.

Зірка українського шоу-бізнесу повідомила, що теж до кінця не могла повірити, що заспівала в дуеті з Народним артистом України. Анна Трінчер дуже пишається такою подією та є неймовірно щасливою.

Величезна кількість кумирів теж була ошелешена, коли побачила на сцені Анну Трінчер та Павла Зіброва. Вони повідомили, що артисти були б чудовим дуетом.

Виступ зірок українського шоу-бізнесу неабияк сподобався фанам. Вони зізнались, що хочуть ще не раз побачити цей дует на сцені. На концерті Анна Трінчер з’явилась у красивій сукні на бретелях, а Павло Зібров одягнув чорну блискучу сорочку та штани такого ж самого кольору.

Читайте також: Євгенія Власова розвіяла чутки про своє повернення в шоу-бізнес


Не пропустіть