Катерина Осадча розсекретила, як їй вдалося так швидко повернутись до роботи після пологів

Катерина Осадча, яка нещодавно стала багатодітною мамою, не перестає вражати своїх кумирів. Жінка чудово поєднує кар’єру з материнством та, навіть, встигає активно вести блог. Не так давно ведуча “Світського життя” вирішила розсекретити, як їй вдалося так швидко відновити сили після народження третьої дитини.

Подробицями Катерина Осадча поділилась у програмі “Твій день”. За словами телеведучої, вже через два дні після народження малюка жінка виписалась з пологового будинку. А через п’ять Осадча повернулась до роботи.

Зірка українського шоу-бізнесу зізналась, що в неї є неабиякий досвід поєднання кар’єри та материнства. За словами жінки, поки що вона все встигає та не забуває приділяти увагу коханому чоловіку.

А ще Катерина Осадча розсекретила, що носить масивний одяг, щоб приховати неідеальні форми свого тіла. За словами телеведучої, спортом їй займатись не можна. Проте, щаслива мама ретельно стежить за харчуванням та по-трішки повертає свою минулу фігуру.

Також ведуча програми “Світське життя” повідомила, що народила сина на 38-му тижні вагітності. Пологи на такому терміні для жінки були несподіванкою, адже вона планувала ще два тижні активно працювати.

Читайте також: Alyona Alyona переїхала до свого бойфренда та опублікувала з ним фото


Не пропустіть