Ольгу Фреймут захейтили за сексистські правила для справжніх леді

Ексведуча програми “Ревізор” Ольга Фреймут постійно ділиться зі своїми кумирами корисними порадами. Жінка розповідає, як саме повинна поводити себе справжня леді. Проте, останній пост телеведучої неабияк обурив мережу.

Велика кількість фоловерів захейтила Ольгу Фреймут за незрозумілі правила та висловила величезне обурення. На сторінці в Instagram телеведуча опублікувала пост, в якому розповіла про поведінку справжньої леді.

За словами Ольги Фреймут, вихована жінка ні в якому разі не повинна дорікати іншим через проблеми в особистому житті чи поганий настрій. Також справжня леді завжди зберігає спокій, навіть, якщо отримала штраф за перевищення швидкості.

Деякі фоловери погодились зі словами телеведучої, оцінивши її допис. Однак, дуже велика кількість фанів вщент розкритикувала Ольгу Фреймут. За їхніми словами, такі правила підходять не для жінки, а для солдата.

На думку фоловерів, справжня леді повинна мати власну думку та діяти так, як їй зручно. Сама ж Ольга Фреймут не відповідає на критику хейтерів. Жінка завжди зберігає спокій та не конфліктує з іншими.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений FreimutOlia (@freimutolia)

Читайте також: Оля Полякова зізналась, що переживає складний період у стосунках з чоловіком


Не пропустіть