Оля Полякова зізналась, що переживає складний період у стосунках з чоловіком

Популярна співачка Оля Полякова часто ділиться подробицями особистого життя та розповідає про свій життєвий досвід. Не так давно артистка вирішила відверто поговорити про стосунки з коханим чоловіком.

В інтерв’ю, яке проводила Маша Єфросиніна, зірка українського шоу-бізнесу зізналась, що переживає складний період у відносинах з чоловіком.

Оля Полякова заявила, що перебуває у шлюбі вже 15 років. За цей час подружжя пережило багато негативних моментів та непорозумінь. Однак, за словами Полякової, саме зараз вона відчуває кризу у стосунках. Співачка зізналась, що дуже нудьгує, переживаючи непростий період у відносинах.

Також виконавиця повідомила, що раніше в її подружньому житті було набагато більше пристрасті та бурхливих сварок. Однак, згодом все це закінчилось. Оля Полякова зізналась, що інколи їй дуже не вистачає якихось шалених вчинків від чоловіка.

За словами артистки, саме завдяки таким моментам життя хочеться ще більше часу проводити з коханим. Проте, зірка все більше починає спілкуватись з ним лише, як подруга.

Оля Полякова заявила, що саме через кризу у стосунках будь-яке подружжя може одне одному зраджувати. Однак, артистка впевнена, що завжди можна знайти вихід зі складної ситуації та щось змінити.

Читайте також: Lida Lee розповіла про неприємний інцидент, який стався з нею під час репетиції танцю


Не пропустіть