Lida Lee розповіла про неприємний інцидент, який стався з нею під час репетиції танцю

Експідопічна артиста Монатика та популярна виконавиця Lida Lee вирішила розповісти про неприємний інцидент, який не так давно з нею стався. Зірка повідомила, що стала учасницею нового сезону проєкту “Танці з зірками”. Саме під час репетиції артистка потрапила в неприємну ситуацію.

За словами Lida Lee, цей інцидент вона згадує з усмішкою на обличчі. Річ в тому, що під час репетиції несподівано вимкнулося світло. У приміщені, де артистка танцювала, була абсолютна темрява.

Lida Lee довго не могла знайти вихід зі своїм партнером. Вона навпомацки шукала двері та намагалась покликати когось на допомогу. Однак, у приміщенні більше нікого не було. Lida Lee та її партнер приїхали на репетицію найпершими.

Проте, на щастя, артистка все-таки відшукала вихід з темряви. Через деякий час світло з’явилось й танцюристи продовжили свою репетицію. Також зірка українського шоу-бізнесу розсекретила, що давно мріяла взяти участь в шоу “Танці з зірками”.

За словами Lida Lee, вона дуже старається під час репетиції та відчуває неймовірні емоції перед виходом на сцену. А ще співачка злиться на себе, коли в неї щось не виходить.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Танці з зірками на 1+1 (@tanci1plus1)

Читайте також: MARUV зізналась, чи планує народжувати дитину


Не пропустіть