MARUV зізналась, чи планує народжувати дитину

Знаменита співачка MARUV вперше заговорила про поповнення у своїй сім’ї. Не так давно жінка повідомила, що мріє народити коханому чоловіку малюка. Про це вона розповіла у програмі “Зірковий шлях”.

Однак, артистка вважає, що запланувати народження дитини дуже легко, а по-справжньому завагітніти не завжди виходить так швидко.

MARUV повідомила, що активно обговорює це питання з чоловіком. За словами зірки, вагітність та народження первістка є дуже відповідальним процесом. Тому артистка щиро вірить, що колись стане мамою.

А ще виконавиця розповіла про свою бабусю, яка живе у Дніпровській області. MARUV не бачилась з нею протягом року. Співачка сумує за рідною людиною, однак, через шалений робочий графік не має змоги приїхати до жінки.

За словами співачки, в неї дуже теплі спогади, які пов’язані з бабусею. MARUV зізналась, що саме завдяки рідній людині вона стала популярною артисткою. Колись бабуся водила її в музичну школу та, навіть, купувала всі необхідні музичні інструменти.

Зірка заявила, що зараз бабуся неабияк нею пишається та з нетерпінням чекає зустрічі. Кумири повідомили, що MARUV дуже їх розчулила своєю історією.  А ще вони побажали артистці здійснення всіх задуманих планів та всього найкращого в житті.

Читайте також: Джамала прокоментувала скандал щодо зникнення її кліпів з YouTube


Не пропустіть