Наталія Могилевська показала, який вигляд мала в юності

Знаменита українська виконавиця Наталія Могилевська вирішила пригадати юність й потішила кумирів архівною світлиною. На сторінці в Instagram вона запостила фото, на якому позує ще зовсім юною.

Перед камерою майбутня зірка постала на сцені з мікрофоном в руці. Вона була одягнена в сукню на бретелях. Ніжний образ Могилевської доповнила красива підвіска на шиї та легкі локони.

У дописі зірка українського шоу-бізнесу заявила, що архівна світлина була зроблена ще в студентських роках. Саме тоді Наталія Могилевська навчалась в естрадно-цирковій академії.

За словами жінки, це однозначно були одні з найкращих років її життя. Артистка розсекретила, що навчалась не лише на вокалістку, а й актрису.

А ще Наталія Могилевська зізналась, що вміє робити фокуси та жонглювати. Саме в академії жінка вперше відчула себе співачкою. Вона неабияк вдячна долі, що мала можливість провести найкращі студентські роки.

Архівне фото Могилевської відразу прокоментувало багато кумирів. Вони повідомили, що зірка майже не змінилась.

За словами шанувальників, колись Наталія Могилевська мала чудовий вигляд. Фани засипали знаменитість компліментами та побажали їй хорошого настрою.

Читайте також: Юлія Саніна розсекретила, як їй вдається підтримувати тіло в ідеальній формі


Не пропустіть