Юлія Саніна розсекретила, як їй вдається підтримувати тіло в ідеальній формі

Знаменита українська співачка Юлія Саніна, яка є фронвумен гурту “The Hardkiss”, має не лише талановитий голос, а й ідеальну фігуру. Велика кількість кумирів неодноразово цікавилась в жінки, як їй вдається бути такою стрункою.

Не так давно зірка українського шоу-бізнесу все-таки дала відповідь на запитання фоловерів. Подробицями Юлія Саніна поділилась в новому інтерв’ю.

Артистка повідомила, що майже ніколи не мала проблем з надмірною вагою. Завдяки генетиці Юлії Саніній дуже важко набрати зайві кілограми. Також співачка розсекретила, що ніколи не дотримувалась ніяких дієт.

Єдине, в чому відмовляє собі Юлія Саніна, це солодощі. Фронтвумен гурту “The Hardkiss” обмежує себе у вживанні ласощів, коли набирає зайві кілограми.
А ще популярна співачка розсекретила свою вагу.

Вона повідомила, що ніколи не важила більше 55-ти кілограмів. Також, за словами Юлії Саніної, підтримувати тіло в ідеальній формі їй допомагають запальні концерти. На них зірка завжди активно рухається та демонструє гарячі танці.

Свої виступи артистка називає фітнесом, адже вони ідеально замінюють заняття спортом. Багато шанувальників подякували Саніній за цікаве інтерв’ю та побажали завжди залишатись такою красивою та жіночною.

Читайте також: Ірина Білик відверто розповіла про самотність та нестабільність у житті


Не пропустіть