Катерина Реп’яхова показала, як її мама відсвяткувала день народження

Дружина Віктора Павліка вирішила показати, як її мама відсвяткувала ювілей. Не так давно в жінки був день народження, тому Катерина Реп’яхова влаштувала для рідної людини приємний сюрприз.

Всю свою родину дружина Віктора Павліка зібрала за святковим столом у затишному закладі Києва. Кругом була велика кількість красивих квітів та повітряних кульок.

В Instagram-stories Катерина Реп’яхова опублікувала світлини, на яких показала свою маму. Іменинниця постала перед камерою у красивій сукні чорного кольору. Вона зробила ефектну зачіску та доповнила образ ніжним макіяжем.

Сама ж Катерина Реп’яхова теж з’явилась на святі у красивому вбранні. Вона одягнула рожеву сукню в горошок та зробила хвилясту укладку.

Дружина Віктора Павліка зізналась, що давно мріяла влаштувати мамі такий сюрприз в день її народження. Свою обіцянку жінка все-таки стримала. Вона повідомила, що святкування дня народження пройшло чудово.

Катерина Реп’яхова подякувала всім за приємні слова та привітання. А ще жінка заявила, що її мама залишилась дуже задоволеною.

Кумири оцінили красиві світлини Катерини Реп’яхової та побажали її мамі завжди мати такий бездоганний вигляд.

Читайте також: Аліна Гросу показала своїх братів


Не пропустіть