Дружина Дмитра Комарова неабияк спантеличила мережу несподіваним зізнанням

Відома українська телеведуча Олександра Кучеренко, яка є коханою дружиною Дмитра Комарова, неабияк заінтригувала фанів. На своїй сторінці в Instagram вона опублікувала архівну світлину й розповіла, що на її голову звалилось подвійне щастя.

Величезна кількість шанувальників відразу подумала, що мова йде про поповнення у сім’ї. Однак, Олександра Кучеренко відразу розвіяла такі чутки.

У дописі вона повідомила, що рівно п’ять років тому стала переможницею конкурсу краси “Міс Україна”. А ще, за словами телеведучої, саме в той день Олександра познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком.

На архівній світлині дружина Дмитра Комарова позує в атласній сукні помаранчевого кольору та з короною на голові. Поруч з Олександрою зображений її коханий. Він теж був у складі журі й оцінював свою майбутню дружину.

Кумири відразу засипали усміхнену пару великою кількістю компліментів. У коментарях вони повідомили, що з нетерпінням чекають, коли в їхній сім’ї з’явиться малюк.

А ще шанувальники привітали Олександру Кучеренко з перемогою у 2016 році та побажали завжди досягати будь-яких цілей та перемог.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Oleksandra Kucherenko (@aakucherenko)

Читайте також: Настя Каменських спантеличила мережу кардинальною зміною іміджу


Не пропустіть