Джамала прокоментувала скандал щодо зникнення її кліпів з YouTube

Не так давно популярна українська виконавиця Джамала потрапила у скандал. Річ в тому, що з YouTube зникли її нові кліпи. В такому неприємному інциденті звинуватили колишнього продюсера артистки.

Джамала довгий час ніяк не коментувала цей скандал. Величезна кількість фоловерів активно обговорює зникнення кліпів відомої співачки. Також кожного дня вони цікавляться в Джамали, як просувається процес відновлення її творчості.

Джамала все-таки вирішила відповісти на запитання кумирів та прокоментувати скандал зі зникненням її кліпів. Подробицями жінка поділилась в Instagram-stories. Зірка українського шоу-бізнесу запостила світлину, в якій повідомила, чи зможе відновити свої кліпи в YouTube.

За словами Джамали, наразі її команда активно працює над відновленням кліпів. Артистка не повідомила, хто все-таки винен у видаленні її робіт. Зірка повідомила, що з продюсером Ігорем Тарнопольським не працює вже довгий час.

Проте, його провину жінка не спростувала. Також виконавиця заявила, що наразі ключі від YouTube-каналу їй не належать. Однак, команда артистки активно працює над їхнім відновленням.

Шанувальники побажали Джамалі якнайшвидше відновити свої кліпи та більше не опинятись в таких неприємних ситуаціях.

Читайте також: Кліпи Джамали несподівано зникли з YouTube після сварки з продюсером


Не пропустіть