Камалія насмішила фанів світлиною, на якій позує з сім’єю у багнюці

Українська співачка Камалія вирішила підбити підсумки проведеного літа. На сторінці в Instagram жінка опублікувала новий допис й поділилась великою кількістю яскравих світлин.

Однією з них Камалія неабияк насмішила своїх кумирів. На фото вся сім’я співачки позує в багнюці. Такий смішний кадр жінка зробила під час відпочинку в теплих краях.

На світлині доньки та коханий чоловік Камалії щиро усміхаються та насолоджуються чудовою погодою. У дописі Камалія повідомила, що літо промайнуло дуже швидко.

Однак, артистка вирішила пригадати кожний яскравий момент такої прекрасної пори року. За словами зірки українського шоу-бізнесу, вона насолоджувалась кожною хвилиною літа.

Камалія неодноразово відпочивала з сім’єю за кордоном та отримала багато позитивних вражень. Артистка впевнена, що фото, які були зроблені влітку, завжди будуть нагадувати про щасливі моменти та теплі спогади.

А ще жінка поцікавилась в кумирів, як саме вони провели літо. Фани оцінили фото Камалії та засипали її компліментами. А ще вони із задоволенням дали відповідь на запитання артистки.

За словами багатьох фанів, Камалія є дуже щирою та справжньою. Вони побажали співачці завжди бути такою усміхненою, життєрадісною й бадьорою.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kamaliya (@kamaliyaofficial)

Читайте також: Катерина Осадча розповіла, де буде навчатися її старший син


Не пропустіть