Євгенія Власова розвіяла чутки про своє повернення в шоу-бізнес

Не так давно відома українська артистка Євгенія Власова повідомила, що стала учасницею нового сезону шоу “Танці з зірками”. Велика кількість кумирів відразу подумала, що жінка вирішила повернутись в шоу-бізнес.

Однак, ще раніше співачка оголосила про завершення своєї кар’єри. За словами Євгенії Власової, про сцену вона більше не мріє.

Жінка вирішила розвіяти чутки про своє повернення в шоу-бізнес, тому дала чітку відповідь на здогадки фоловерів. Артистка пояснила все тим, що участь в “Танцях з зірками” зовсім не говорить про повернення на сцену.

За словами Євгенії Власової, це лише чудовий досвід в її житті. Також вона заявила, що зовсім не проти взяти участь у популярному шоу.

Повертатись в шоу-бізнес Євгенія Власова не планує зовсім. Вона натякнула, що її мрії ніяк не пов’язані зі сценою. Однак, що саме планує жінка, артистка так і не розсекретила.

Велика кількість шанувальників засмутилась, коли дізналась, що Власова не повернеться в шоу-бізнес. Проте, вони побажали жінці успіхів в житті та здійснення всіх запланованих мрій.

Читайте також: Lida Lee розповіла про неприємний інцидент, який стався з нею під час репетиції танцю


Не пропустіть