Донька Ольги Полякової кардинально змінила імідж

Старша донька відомої української співачки Олі Полякової активно веде свій мікроблог та розвиває музичну кар’єру. У свої 16 років Маша має власний панк-гурт під назвою “Шви” та вже встигла дати перший концерт, який викликав хвилю обурення в Мережі. Після коментарів хейтерів у ситуацію навіть втрутилась зіркова мама дівчинки, яка заступилася за свою доньку.

Крім цього, Маша постійно дивує шанувальників своїми вчинками та не боїться висловлювати свою позицію. Дівчина відкрито виступає проти сексизму та ейджизму, чим привертає до себе зайву увагу. Проте, Маша не зважає на закиди хейтерів, та активно продовжує епатувати Мережу.

Так, цього разу донька Полякової вирішила здивувати фанатів своїм кардинальним перевтіленням, яке влаштувала просто у центрі Києва. Для участі у масштабному фестивалі коміксів і косплею Comic Con 2021 Маша обрала яскравий образ, який продемонструвала у своєму Instagram.

На відео, опублікованому у блозі, молодша Полякова постала в ефектній перуці голубого кольору. Свій лук дівчина доповнила білою блузою, яку підперезала масивним поясом та короткою чорною спідницею. На ногах у неї красувалися довгі гольфи, на руках – мітенки, а шию вона прикрасила чорним чокером. Персонаж, у який вирішила перевтілитись Маша, вона не назвала. Проте, відомо, що вона вдало провела час разом з молодшою сестрою Алісою.

Читайте також: Тарас Цимбалюк ошелешив мережу образом у рожевій міні-сукні


Не пропустіть