Ілона Гвоздьова розкритикувала перший ефір шоу “Танці з зірками 2021” через те, що у програмі не згадали про Григорія Чапкіса

Відома українська хореографиня Ілона Гвоздьова, яка перемогла у шоу «Танці з зірками-2018», вирішила прокоментувати перший ефір нового сезону пропулярного телевізійного проєкту. Попри те, що у цьому році жінка вирішила не виходити на паркет та не змагатись за кубок, вона переглянула трансляцію та вирішила висловити свою думку стосовно побаченого.

У своєму Instagram жінка написала відвертий пост, у якому обурилась тим, що поки вона дивилася ефір, жодного разу не згадали про легендарного хореграфа Григорія Чапкіса, який помер у червні цього року. Чоловік просидів у суддівському кріслі проєкту “Танці з зірками” не один рік і заслужив на те, щоб його згадали у новому сезоні. Крім цього, вона зазначила, що в анонсах шоу наголошувалося, що цей сезон буде присвячений пам’яті видатного танцівника. Більше того, Гвоздьова вважає, що зі згадки про Чапкіса потрібно бубло розпочати перший ефір.

Також хореографиня не оминула презент у вигляді “живого серця”, який відомий український співак MELOVIN подарував Катерині Кухар. Жінка вважає, що це занадто для такого шоу.

Крім поганого, Ілона згадала і про багато хороших моментів. Для прикладу, їй дуже сподобався суддівський склад, а саме – професіоналізм Макса Чмерковського, вдало підібрані учасники, розкішні костюми та надзвичайні спецефекти. Також вона назвала своїх фаворитів у новому сезоні “Танців з зірками”, серед них опинилися Артур Логай та Анна Кареліна, Ольга Харлан та Дмитро Дікусар, Станіслав Горуна та Даніела Преап та Ліда Лі та Олексій Базела.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ілона Гвоздьова | Dancer (@ilonagvozdeva)

Читайте також: Джамала поділилась своїми емоціями перед першим ефіром “Танців з зірками”


Не пропустіть