45-річна Марічка Падалко розсекретила, чи вдається до ін’єкцій краси

Ведуча “ТСН” Марічка Падалко часто спілкується зі своїми шанувальниками та відповідає на різні запитання. На цей раз жінка знову вирішила поговорити з фанами. Зірка “ТСН” відповіла на деякі їхні запитання та опублікувала відповіді в Instagram-stories.

У свої 45 років Марічка Падалко має чудовий вигляд. Однак, найбільше шанувальників цікавить, чи робить телеведуча уколи краси. За словами Марічки Падалко, вона жодного разу не користувалась послугами косметолога.

Жінка не вдається до ін’єкцій краси, а лише ретельно стежить за харчуванням, займається спортом та має багато корисних звичок.
Ведуча “ТСН” позитивно ставиться до ін’єкцій краси. В майбутньому Марічка Падалко, навіть, планує звернутись до косметолога, щоб прибрати деякі недоліки з обличчя.

Однак, це буде мінімум через п’ять років. Шанувальники відразу засипали телеведучу компліментами. Вони повідомили, що ніякі ін’єкції їй непотрібні, адже жінка має чудовий вигляд у 45-річному віці.

Також шанувальники повідомили, що дуже люблять, коли телеведуча ділиться з ними історіями із власного життя та розповідає про свою сім’ю.

Читайте також: Роман Полянський розповів, чи стала Аліна Гросу причиною його розлучення з дружиною


Не пропустіть