Небезпечно для мозку: лікарі не радять проколювати вуха дітям до 15 років

Багато мам із зрозумілих причин воліють проколоти вуха своїм донечкам в ранньому віці. Однак медики вважають, що до цього процесу слід віднестися серйозно.

Багато лікарів-рефлексотерапевтів вважають неприпустимим проколювання вух дітям до 15 років. За їх словами, в період формування організм дитини дуже вразливий. В області мочки вуха знаходяться точки, пов’язані з нервами, які відповідають за слух, зір, нюх, смак і навіть роботу головного мозку. Тому, випадково потрапивши в одну із таких точок, можна завдати непоправної шкоди.

Рефлексотерапевти склали цілу карту активних точок вуха, пов’язаних з тим чи іншим органом людини. Логічно, що чим менша дитина, тим більша ймовірність «зачепити» будь-яку важливу точку. У будь-якому випадку, проколювання можна робити тільки в спеціалізованих салонах при наявності фахівця з медичною освітою.

Медики застерігають жінок ще від однієї помилки. Це пов’язано з тунелями у вухах (проколювання із подальшою розтяжкою) і масивними сережками. Важкі прикраси сильно відтягують мочку вуха і викликають напругу скроневої частки, що призводить до стійкого головного болю. Що стосується тунелів, то, по-перше, вухо може сильно деформуватися, а по-друге, коли мода на такі прикраси пройде, повністю позбутися від слідів тунелю можна буде тільки за допомогою пластичної хірургії.

Джерело 7mednews.ru

Не пропустіть