Чоботи – труби must have осіннього сезону

Чоботи – труби захоплюють полиці магазинів і відповідно вулиці цьогорічного осіннього сезону. На відміну від класичних чобіт у цієї моделі присутня висока халява. Тому відсутність облягання ноги і є їх характерною особливістю.

Вигляд у такому взутті досить грубий, але за рахунок цього, в поєднанні з м’якими силуетами можна створити оригінальний, яскравий образ.

Незважаючи на відсутність застібок, такі чоботи дуже легко одягати завдяки високій підкладці і збільшеній ширині халяви. Головні модниці Вікторія Бекхем і Олівія Палермо демонструють нам чоботи-труби найпопулярнішого бордового відтінку. Відразу відзначимо, що яскравість взуття не веде до вибору більш спокійних тонів у всьому образі. Однотонність – не про нас.

Чим яскравіше, тим краще, завищений рівень цього показника не обходимо стороною. Бордовий колір з червоним дає відмінне поєднання незалежно від зміни місць доданків.

Не випускаємо з поля зору і довжину міні. Такі сукні та спідниці знову просяться повернутися у наш гардероб. З чобітьми-трубами вони будуть виглядати більш ніж доречно. Такий тренд можна побачити і в гучному фільмі «Одного разу в Голлівуді». Головна героїня Шерон Тейт вибирає саме таке зухвале поєднання міні довжини і високих чобіт.

Минуло багато часу з того моменту як чоботи – труби пристосувалася до вуличного стилю і повсякденного носіння. Особливо в класичному бежевому кольорі, його, як відомо найлегше впровадити у гардероб. Навіть якщо на чоботях присутні нотки леопарда. Грайливість всім до лиця.

Багато стилістів радять носити таку модель взуття здебільшого тільки високим дівчатам, але Вікторія Бекхем з ростом в 163 см доводить, що ріст для моди не перешкода. Також серед позитивних особливостей чобіт їх масивність, яка допоможе приховати великі литки.

З’ясувавши, що з таким взуттям не варто боятися як довжини міді або міні, так і яскравості або однотонності, пора вирушати на пошуки своєї пари. На сайтах інтернет – магазинів ви можете знайти і інші кольори чобіт-труб, в тому числі і привабливий темно-зелений. Вибір кольорів дуже великий, можна зупинитися і на білому, якщо акуратність у використанні ваше друге я.

Джерело ohfashion.ru

Не пропустіть