«Може сильно образити»: Тодоренко повідала про проблеми в шлюбі з Топаловим

У жовтні Регіна Тодоренко і Влад Топалов офіційно оформили стосунки в РАЦСі. У грудні того ж року телеведуча подарувала коханому первістка – сина Михайла. Співак не приховує: вирушаючи у ділові поїздки або на гастролі він сильно сумує за домом.

Так, Влад в буквальному сенсі не розлучається з телефоном, перевіряючи чи не прийшло нове смс-повідомлення від дружини. Важко переносить розлуку з коханим і Регіна.

Однак у нещодавньому інтерв’ю програмі «Зоряний шлях» на телеканалі «Україна» дружина музиканта зізналася, що і вони відчували кризу відносин. За останні півроку пара не раз думала про розлучення. За словами Регіни, у них з Владом киплять «італійські пристрасті». При цьому сама телеведуча намагається дотримуватися певної формули – чоловік показує шлях, а жінка збирає рюкзак, готуючись до цієї захоплюючої подорожі.

Однак на ділі все набагато серйозніше: дівчина зізналася, що коханий чоловік нерідко відмовляється прислухатися до її думки, ігноруючи бажання другої половинки. «Він іноді буває, як скаже, так і відріже … Може так сильно образити», – нарікає кохана Топалова.

До слова, заради підтримки сімейної гармонії молодим людям навіть доводилося звертатися за консультацією до психолога. Раніше музикант говорив про те, що вважає себе консервативним і владним. Співак намагається йти на компроміси, розуміння, що він не може тиснути на кохану.

Джерело woman.rambler.ru

Не пропустіть