Наталка Карпа вперше прокоментувала чутки про розрив стосунків зі своїм чоловіком

Відома українська співачка Наталка Карпа вперше вирішила прокоментувати чутки про розрив стосунків з чоловіком. Відповідь вона дала у програмі “Світське життя”. Жінка заявила, що дійсно переживає з коханим кризу у подружньому житті. Однак, на розлучення артистка не натякає.

За словами Наталки Карпи, криза у стосунках з чоловіком настала після народження донечки. Зірка українського шоу-бізнесу зізналась, що попри складний період в житті, завжди буде відстоювати свою сім’ю.

Жінка часто подорожує з маленькою донечкою. Проте, на відпочинок Наталка Карпа відправляється без чоловіка. Євгена Терехова не раз бачили самого у київських барах. На думку фоловерів, подружжя мешкає окремо одне від одного. Проте, Наталка Карпа ніяк не прокоментувала такі чутки.

Вона зізналась, що, навіть, якщо розлучиться з коханим, то почуватиметься щасливою жінкою. Проте, Наталка Карпа щиро вірить, що криза у стосунках з чоловіком обов’язково пройде й до розлучення не дійде.

Шанувальники побажали артистці бути щасливою та коханою. Вони сподіваються, що зіркове подружжя пройде через усі труднощі й залишиться разом.

Читайте також: Олександр Еллерт зізнався, чи перебуває у стосунках з Мішиною


Не пропустіть