Олександр Еллерт зізнався, чи перебуває у стосунках з Мішиною

Сценарист студії “Квартал 95” Олександр Еллерт вирішив розповісти, чи перебуває у стосунках з Ксенією Мішиною. Ще в липні акторка заявила про завершення роману, однак пару дуже часто бачили разом.

Не так давно зірка “Кріпосної” знову заявила, що наразі її серце вільне. Велика кількість фловерів не може повірити в те, що закохані дійсно розійшлись.

Олександр Еллерт вирішив остаточно дати відповідь на їхнє запитання. В Instagram-stories він повідомив, що з Ксенією Мішиною більше його нічого не пов’язує. Чому пара завершила свої стосунки, сценарист студії “Квартал 95” не розсекретив.

А ще Олександр Еллерт попросив фанів більше не засипати його запитаннями про Ксенію Мішину. Величезна кількість шанувальників дуже здивувалась. Фоловери зовсім не очікували такої відповіді від чоловіка.

Вони побажали Олександру Еллерту успіхів в особистому житті. Шанувальники впевнені, що переможець “Холостячки” зустріне жінку, з якою побудує чудову сім’ю. А ще, на думку деяких фанів, саме після розриву стосунків Олександр Еллерт та Ксенія Мішина стануть набагато щасливішими.

Читайте також: Валерій Харчишин зізнався, що на тлі невиліковної хвороби сина в нього погіршились стосунки з дружиною


Не пропустіть