Валерій Харчишин зізнався, що на тлі невиліковної хвороби сина в нього погіршились стосунки з дружиною

Зірка українського шоу-бізнесу Валерій Харчишин поділився відвертими подробицями свого життя. У програмі “Життя відомих людей” він розповів, в яких стосунках перебуває з дружиною.

Не так давно артист вперше повідомив про невиліковну хворобу свого сина. Чоловік зізнався, що з кожним днем хлопчику стає лише гірше. Найбільше Валерій Харчишин боїться втратити сина, адже він є сенсом його життя.

Також виконавець розсекретив, що на тлі невиліковної хвороби сина його стосунки з дружиною неабияк зіпсувались. Спільний біль подружжя не зміцнив. Між закоханими, навпаки, з’явились сварки та непорозуміння.

За словами Валерія Харчишина, у шлюбі з дружиною він перебуває вже 13 років. Проте, останнім часом чоловік відчуває себе нещасним. В якому статусі наразі перебувають закохані, артист так і не повідомив. Він лише натякнув, що заради сина намагається знайти спільну мову з дружиною.

А ще зірка українського шоу-бізнесу щиро вірить, що хлопчик одужає. Валерій Харчишин не опускає рук й надіється лише на краще. Фоловери підтримали чоловіка приємними словами й побажали йому багато терпіння й сили волі.

Читайте також: Слава Камінська вперше назвала причину смерті свого батька


Не пропустіть