Дмитро Комаров повідомив, чи розпочав будівництво дачі в Карпатах

Ведучий популярної програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров вирішив розповісти, чи розпочав будівництво дачі в Карпатах. Подробицями чоловік поділився у “Світському житті”.

Не так давно Дмитро Комаров заявив, що став власником земельної ділянки в наймальовничішому місці України. За словами телеведучого, в Карпатах він планує побудувати дачу.

Дмитро Комаров зізнався, що будівництво дачі ще не розпочинав. Він повідомив, що після купівлі ділянки відразу поїхав до Еквадору. Ведучий “Світу навиворіт” планує ставити фундамент аж весною. Також чоловік розсекретив, якою бачить свою майбутню дачу.

За словами телеведучого, в будинку будуть панорамні вікна, кухня-студія та розкішна спальня. Дмитро Комаров розсекретив, що найголовніше для нього це дивовижний краєвид на Чорногорський хребет з панорамного вікна. Розводити город чи худобу телеведучий не планує. Він зізнався, що побудує дачу лише для відпочинку.

Дмитро Комаров часто уявляє, як відпочиває з коханою дружиною серед мальовничої природи та насолоджується красивими краєвидами з вікна своєї дачі.

Велика кількість шанувальників побажала телеведучому успіхів у будівництві оселі. А ще вони з нетерпінням чекають, коли Дмитро Комаров покаже свою майбутню дачу.

Читайте також: “Міс Україна” Олександра Яремчук замилувала образом у вишиванці від української дизайнерки


Не пропустіть