“Міс Україна” Олександра Яремчук замилувала образом у вишиванці від української дизайнерки

Олександра Яремчук, яка здобула титул “Міс Україна” замилувала мережу своїм стильним образом. Наразі дівчина перебуває в теплих краях, а саме у Пуерто-Рико.

Не так давно вона опублікувала нові фото в соцмережі Instagram. Перед камерою “Міс Україна” постала у красивій вишиванці від української дизайнерки Юлії Магдич.

Вбрання Олександри Яремчук було яскравого синього кольору з рожевою та жовтою вишивками. Свій образ дівчина доповнила легкими локонами та ніжним макіяжем. “Міс Україна” позує біля пальм та мружить очі від спекотного сонця.

Також відомо, що Олександра Яремчук активно готується до конкурсу “Міс світ”, який відбудеться в грудні. Нові фото дівчини відразу вподобала велика кількість шанувальників. Вони засипали її компліментами, назвавши справжньою красунею.

Також фоловери оцінили стильне вбрання Олександри Яремчук. За словами фанів, їй дуже личить вишиванка. Шанувальники побажали зірці чудового відпочинку в теплих краях. А ще вони щиро вірять в перемогу Олександри Яремчук у конкурсі “Міс світ”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений • ’ (@yaremchuuk)


Не пропустіть