Надя Дорофєєва пригадала, як ледь не померла через страшне отруєння в Єгипті

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вирішила пригадати неприємний інцидент, який стався з нею в Єгипті. Перед самим виступом жінка дуже сильно отруїлась. Її відразу забрала швидка допомога.

Надя Дорофєєва додала, що вперше в житті була змушена скасувати свій виступ. За словами артистки, після екстреної госпіталізації вона провела чотири години під крапельницями. Подробицями Надя Дорофєєва поділилась у “Світському житті”.

Виконавиця розповіла, що відправилась в Єгипет разом з мамою. Спочатку вони чудово проводили час й насолоджувались спекотною погодою. Однак, через деякий час їхній відпочинок перетворився у справжнє жахіття.

Надя Дорофєєва думала, що помре. Також, за її словами, артистці довгий час не могли поставити крапельницю. В Instagram-stories зірка українського шоу-бізнесу показала свою руку, яка була вся у синцях.

А ще Надя Дорофєєва розсекретила, чи збільшився її заробіток після початку сольної кар’єри. Виконавиця не стала приховувати, що тепер отримує набагато більші суми. За словами співачки, сольна кар’єра вигідніша, адже непотрібно ні з ким ділитися своїм заробітком.

Читайте також: Олександр Еллерт зізнався, чи перебуває у стосунках з Мішиною


Не пропустіть