Донька Олени Кравець спантеличила кардинальною зміною іміджу

18-річна донька відомої акторки Олени Кравець вже декілька років живе окремо від батьків. Дівчина не є публічною особистістю, однак, часто публікує нові фото в соцмережі Instagram.

На цей раз Марія неабияк спантеличила мережу своїми новими фото. Вона кардинально змінила імідж, похизувавшись новою зачіскою.

Донька Олени Кравець поділилась світлинами, на яких позує з новим кольором волосся. Марія перефарбувалась у брюнетку й зробила пірсинг в носі. Проте, на цьому її експерименти із зовнішністю не закінчились. 18-річна донька гумористки вирішила зробити рвану стрижку та стильний чубчик.

Перед камерою дівчина постала в сорочці червоного кольору. Своє волосся вона зібрала у хвіст, продемонструвавши чубчик з усіх сторін. Стильний образ Марія доповнила ледь помітним макіяжем.

Світлини дівчини відразу прокоментували шанувальники. Вони оцінили новий імідж Марії, засипавши її компліментами. Велика кількість шанувальників повідомила, що дівчині дуже личить чубчик.

Також фоловери звернули увагу на новий колір її волосся. За словами фанів, 18-річна Марія має дуже хороший смак у стилі. Шанувальники повідомили, що з новою зачіскою дівчина ще більше схожа на свою зіркову маму.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений masha kravets (@maarriill)

Читайте також: Ірина Федишин розповіла, як хоче назвати свою третю дитину


Не пропустіть