Відомий український режисер Любомир Левицький потрапив у ДТП

Відомий український режисер Любомир Левицький повідомив фанам дуже неприємну новину. За словами чоловіка, він потрапив в ДТП. Зірка зізнався, що неприємний інцидент трапився з ним 27 листопада.

Любомир Левицький повертався додому. Він хотів заїхати на власне подвір’я, проте, один із паркувальних стовпчиків різко піднявся. За словами Любомира Левицького, його автівка зазнала серйозних ушкоджень.

На сторінці в Instagram чоловік, навіть, опублікував світлини, на яких продемонстрував вигляд свого авто. Також режисер повідомив, що неабияк засмутився. Однак, на щастя, автівка Любомира Левицького застрахована.

А ще режисер розповів, яка була реакція у посторонніх людей, які стали свідками ДТП. За словами чоловіка, вона відразу дістали свої гаджети й почали фотографувати пошкоджену автівку. Любомир Левицький заявив, що на їхніх обличчях була неабияка радість.

Така нахабна поведінка перехожих дуже розчарувала режисера. Він заявив, що у світі дуже мало людей, які дійсно можуть допомогти чи поспівчувати.

Фоловери відразу прокоментували новий пост Любомира Левицького. Вони підтримали чоловіка й побажали більше не опинятись в таких неприємних ситуаціях.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Lub Levitski 😈😇🎥 (@levitski_lubomir)

Читайте також: Катерина Реп’яхова заявила, що збирається судитися з ексдружиною Віктора Павліка


Не пропустіть