Наймодніші яскраві варіанти фарбування, які будуть в тренді цієї осені

Осінь – не час прощатися з яскравими відтінками волосся. Кольорові пасма круто виглядають на осінніх фотографіях, а один погляд в дзеркало на яскраві локони не дасть вам нудьгувати в вогку і сіру погоду. Пропонуємо вашій увазі найкрасивіші і стильні варіанти фарбування, які будуть в тренді цієї осені.

Блакитний туман

Світло-блакитний відтінок з сіруватим підтоном отримав романтичну назву «блакитний туман». І, дійсно, кольором він нагадує густий та таємничий серпанок. Це стильне фарбування ідеально підійде тим, хто хоче пофарбувати свої локони в сірий, але при цьому боїться виглядати сивою.

Маджента

Яскравий, майже неоновий, рожевий колір волосся плавно перейшов з літніх трендів в осінні. Найцікавіше полягає в тому, що модними будуть не тільки найбожевільніші відтінки мадженти, але й приглушені кольори, що переходять в червоний. Так що, якщо душа не лежить до неону, це ще не означає, що цей відтінок не для вас.

Зелений чубчик

Цей б’юті-тренд ми вперше побачили на модних показах. Звичайно, такий чубок можна легко поєднати і з іншими волоссям зеленого кольору. Головне вибрати різні відтінки. Наприклад, чубчик може бути яскравим, а решта волосся прикрасить смарагдовий градієнт, який поєднується з натуральним кольором локонів.

Всі відтінки синього

Колір настрою дійсно може стати синім цієї осені. Особливо, якщо ви виберете цей відтінок для фарбування волосся. Всі темні варіанти синього будуть в моді, але особливо стильними стануть «королівський синій» і синьо-чорний.

Волосся кольору заходу

Цей колір волосся багато хто називає відтінком осіннього листя, і частка правди в цьому точно є. Просто уявіть, якими крутими будуть фотки з такими яскравими червоно-оранжевими локонами в горі жовтого листя! А ще, це ідеальне градієнтне поєднання, яке вже спробувала Марі Сенн.

Аметист

Це сміливий відтінок але при цьому досить ніжний. Він безумовно сподобається жіночним леді, які хочуть додати фарб в свій образ. Різні відтінки бузкового красиво поєднуються разом, створюючи незвичайний колір волосся.

Читайте також: Актуальні жіночі стрижки на осінь 2021


Не пропустіть