Актуальні жіночі стрижки на осінь 2021

Світові бренди і дизайнери пропонують нам цієї осені бути жіночними, елегантними, розслабленими і злегка недбалими. Ніяких складних зачісок і вигадливих кучерів. У цій статті ми покажемо багато стильних образів, з яких можна сміливо вибрати той, що найкраще відповідає вашому характеру і способу життя.

Стрижки на коротке волосся

В моду знову повернувся класичний “гарсон” або, простіше кажучи, “стрижка під хлопчика”. Така лаконічна стрижка підійде тендітним дівчатам, які хочуть підкреслити яскраво виражені вилиці і витончену шию. Гарсон підкреслить вашу індивідуальність і приверне увагу оточуючих.

Наступною трендовою стрижкою цієї осені є піксі. Її принадність полягає в тому, що ви можете виглядати як романтичною, так і трішки зухвалою дамою. Різниця лише в укладанні: якщо будете робити укладання за допомогою пінки для волосся, то вона вийде недбалою, якщо захочете витягнути праскою волосся, то виглядати зачіска буде більш акуратно.

Стрижка боб, актуальність якої ось вже багато років не виходить з моди. На перший погляд може здатися, що стрижка класична але, насправді, варіантів такого типу надзвичайно багато.

Кожна дівчина може знайти свій боб. Якщо у вас густе та неслухняне волосся, придивіться до боб-каре або багатошарового бобу. Якщо ж у вас пряме тонке волосся, вам підійде класичний боб, асиметричний або градуйований.

Стрижки для волосся середньої довжини

Така довжина волосся визнана найуніверсальнішою, так як з нею можна робити найрізноманітніші стрижки та зачіски, все залежить від типу волосся і особистих переваг.

Багатошарова стрижка прекрасно підійде представницям не надто густого волосся, так як завдяки шарам волосся здається об’ємнішим і густішим. Вибирайте проділ по центру або скульптурний проділ збоку: обидва варіанти будуть виглядати стильно.

Каскад – одна з найбільш класичних стрижок на середню довжину волосся. У 2021 році головний тренд – ледь помітний каскад, без різких переходів. Така стрижка виглядає стильно як з чубчиком, так і без. Каскад ідеально підійде для дівчат з хвилястими або кучерявим волоссям, тому що така стрижка не вимагає додаткового укладання.

Стрижка з коротким чубчиком. Багато модних дизайнерів представили нам на показах моделей з коротким чубчиком. Така стрижка підійде далеко не всім. Гармонійно виглядатиме короткий чубчик у дівчат з овальним обличчям.

Стрижки на довге волосся

Перша в списку актуальних – це V-подібна стрижка. Або як її ще називають по-простому “лисячий хвіст”, через те, що вона нагадує красивий об’ємний хвіст лисиці. Стрижка виконується шарами ближче до кінців, утворюючи V-подібну точку. Це чудоівий варіант для довгого волосся, ви освіжаєте стрижку, але трішки прибираєте довжину, і при цьому залишаєтеся стильною.

Наступна не менш модна стрижка для довгого волосся – з рівним зрізом. Підійде дівчатам, які хочуть продемонструвати доглянутість свого волосся.

Зверніть увагу в осінньому сезоні 2021 року на такий тренд, як зачіска з проділом посередині голови. Симетрія в моді, тому сміливо робіть проділ і ви будете найстильнішою дівчиною з довгим волоссям. І зовсім не важливо, чи є у вас чубчик чи ні, стрижка буде виглядати актуально в обох версіях.

Пам’ятайте, яку б довжину і стрижку ви не вибрали, волосся не буде виглядати доглянуто і красиво, якщо воно тонке і позбавлене об’єму. Тому необхідно постійно стежити за його станом і допомагати локонам бути здоровими і блискучими.

Читайте також: Трендові відтінки волосся, які пасують абсолютно всім


Не пропустіть