Батько Брітні Спірс жорстко відповів на публічні звинувачення доньки

Історія боротьби Брітні Спірс за незалежність від опіки продовжилася новою заявою Джеймса Спірса. Батько поп-зірки, який недавно погодився відмовитися від опікунства 39-річної співачки, подав нове клопотання до суду. У своєму зверненні Джеймі сказав, що люди «похвалили б» його, якби дізналися «вельми конфіденційну» інформацію про те, наскільки серйозні проблеми у його зоряної доньки.

Джеймс Спірс стверджує, що проблеми Брітні «з психікою і залежністю» набагато серйозніші, ніж це відомо широкому загалу.

«Якби громадськість знала всі факти особистого життя міс Спірс. Всі її злети і падіння, боротьбу з залежністю і проблемами з психікою, а також всі складнощі, пов’язані з опікунством, то вони похвалили б містера Спірса замість того, щоб лаяти», – йдеться в 15-сторінковому клопотанні, поданому до окружного суду Лос- Анджелеса. – Але громадськість не знає всіх фактів, та й не в праві знати, тому ніякого публічного спокутування гріхів містера Спірса не буде».

Під час недавнього виступу в суді Брітні Спірс скаржилася на те, що під керівництвом батька її змушували приймати препарати, які стабілізують настрій, такі як літій. Джеймс же стверджував, що план її лікування було узгоджено з Джоді Монтгомері, її покійним психіатром доктором Бенсоном, її колишнім адвокатом Семом Інгхемом III та іншими медичними експертами. Батько Брітні пояснив, що головна його роль в лікуванні доньки полягала в оплаті рахунків, зазначивши, що Монтгомері отримувала 10 тисяч доларів на місяць за вирішення цього питання, але медичні витрати часто «перевищували цю суму».

Джеймс Спірс підкреслив, що його єдиною метою було «врятувати» свою доньку, додавши: «Немає жодних сумнівів у тому, що його опіка врятувала міс Спірс від біди, підтримала її, коли вона найбільше цього потребувала, захистила її репутацію і сприяла відновленню кар’єри».

Батько поп-зірки також додав, що готовий відійти в сторону, щоб вберегти доньку від розмов, які перетворилися в «публічну ворожнечу». Проте, він сказав, що його не слід видаляти або усувати, він сам піде, коли прийде час.

Нагадаємо, що Брітні Спірс знаходиться під опікою свого батька з 2008 року, після цілого ряду публічних скандалів. Зараз всі зусилля співачки спрямовані на боротьбу за свою незалежність від батька, який контролює її особисте життя, здоров’я і фінансові справи.

Читайте також: Чоловік Олени Мозгової неочікувано зголив бороду


Не пропустіть