Модний рожевий манікюр: 12 стильних ідей на осінь 2023

Незалежно від сезону, трендом під номером один був, є і залишається манікюр у рожевих відтінках, що дозволяє жінкам виглядати стильно, актуально та доречно у будь-якій ситуації. Варто пам’ятати про те, що рожева кольорова гама дуже багата на різні відтінки, починаючи від світло-рожевих і закінчуючи трендовою фуксією. Зробити нейл-арт у рожевому кольорі може жінка будь-якого віку, а варіантів стильного дизайну існує неймовірна кількість.

Матове рожеве покриття, максимально наближене до природного тону шкіри, чудово виглядає у будь-яких комбінаціях та на нігтях будь-якої форми/довжини. Кілька штрихів у вигляді чорних ліній завершать дизайн та наблизять його до ідеального.

Незмінно ніжно виглядає рожевий колір нігтів у комбінації з лаком білого кольору – це поєднання кольорів викликає виключно позитивні емоції і робить ручки неймовірно доглянутими.

Однотонне глянсове покриття у світло-рожевому відтінку виглядає максимально природно і дозволяє жінці бути впевненою у своїй красі та доглянутості.

Цікавий дизайн виходить, якщо майстер з манікюру комбінує в ньому відразу кілька відтінків рожевого кольору, серед яких є як максимально вибілені, так і досить яскраві.

Рожевий манікюр є чудовим фоном для створення найрізноманітніших малюнків та дизайну у вибраній вами або вашим майстром з манікюру стилістиці.

На рожевому фоні чудово виглядають найрізноманітніші цятки, вкраплення і горошок, тому сміливо експериментуйте та не бійтеся виглядати химерно – базовий рожевий прибере будь-яку яскравість.

Популярність стилю «тиха розкіш» набирає обертів і в нейл-індустрії, тому ви можете надати перевагу перламутровому дизайну нігтів, виконаному у максимально нейтральному рожевому кольорі.

Складно перерахувати все те розмаїття сучасного дизайну нігтів з рожевими відтінками, так як багато залежить від форми/довжини нігтів, індивідуальних переваг і наявної у майстра манікюру в наявності рожевої палітри лаків.

Цікавим варіантом можна назвати градієнтний манікюр, в якому один відтінок того чи іншого кольору плавно перетворюється на інший. При цьому кількість переходів може бути різною на кожній нігтьовій пластині, як і рівень вираженості.

Ще одним варіантом дизайну в рожевих тонах, який має незмінну актуальність, є дизайн з блискітками різного розміру, що дозволяють вигідно обіграти будь-яку довжину і форму нігтьових пластин.

Французький манікюр у рожевих відтінках є класичним, але його можна обіграти по-різному, збільшуючи ступінь яскравості рожевого кольору.

Рожевий – це не тільки максимально природний колір, але й досить яскраві відтінки, лідером сезону серед яких є соковита та динамічна фуксія, а також стиглі ягідні тони.

Читайте також: Основні тренди осіннього манікюру 2023

Не пропустіть