Модний манікюр на зиму 2022: ідеї, які ви легко втілите у життя

Хто сказав, що гарний манікюр обов’язково має бути складним у виконанні? Спеціально для вас ми підібрали 16 гарячих ідей для зимового манікюру, який не просто доречно виглядатиме і створюватиме настрій, але й буде легким у втіленні. Ви без проблем зробите його вдома самостійно!

Золото та срібло

Манікюр у золотистих і сріблястих тонах найкраще виглядає взимку — він ніби гармоніює з мерехтінням гірлянд та снігу. Зробити його дуже просто: оберіть будь-який лак з великими або дрібними блискітками, гладке покриття або виділіть лише кілька пальців срібним кольором.

Нескладний нейл-арт

Якщо запастися терпінням, то нескладний зимовий нейл-арт ви цілком можете зробити самостійно – використовуйте мінкси або малюйте зимові малюнки на нігтях тонкою голкою. Головне – більше фантазії! Віддавайте перевагу синьому, білому, зеленому, червоному та золотому кольорам. Вони найрізноманітніші!

Теплий светр

За допомогою мінксів (це спеціальна термостійка плівка, яка наклеюється на ніготь) ви можете самостійно зробити найбільш модний зимовий манікюр – в’язаний. Нехай він повторює візерунок улюбленого светра чи затишного пледу. Зима все ж таки!

Градієнт

Як зробити зимовий манікюр? Ефект градієнта та легкого напилення, ніби ваші нігті трохи припорошило снігом, ви можете зробити за допомогою звичайного спонжу. Спочатку нанесіть основний лак в кілька шарів, потім вмочіть спонж в лак, яким будете створювати градієнт, і акуратно нанесіть на кінчики нігтів. Потім просто покрийте топом. Модний манікюр для зими готовий!

Читайте також: Білий манікюр: варіанти дизайну, які будуть в тренді в 2022


Не пропустіть