Білий манікюр: варіанти дизайну, які будуть в тренді в 2022

Білий колір лаку – це класика, яка ніколи не вийде з моди, змінюються лише напрямки дизайну, залежно від сезону та пори року. Наприклад, навесні ніжні квіти чудово виглядатимуть на білих нігтях, влітку можна додати яскраві відтінки, орієнтуючись на морську тематику або малюнки з фруктами. Восени такий манікюр слід підкреслити відтінками жовтого та червоного. А взимку білий колір просто незамінний для сніжинок та іншого новорічного дизайну. І це лише мала частина ідей, які дозволяють зробити білий манікюр яскравим та виразним.

Чому модний білий манікюр настільки затребуваний, і так припав до душі милим жінкам? Секрет дуже простий – по-перше, універсальність білого кольору гель-лаку, а також безліч варіантів дизайну нігтів з білим лаком, що пропонують нам фахівці.

Білий манікюр з ефектом «перепелиних яєць»

Модними стали незвичайні візерунки на нігтиках у вигляді бризок, крапок або плям, що дуже сильно нагадують зовнішній вигляд шкаралупи перепелиних яєць.

Білий манікюр з неоновим акцентом

Білий манікюр дозволить освіжити будь-який ваш образ, а зробити білий дизайн цікавішим можна за допомогою неонових відтінків у вигляді омбре, а також модного неонового серпанку в матовому стилі.

Білий манікюр із фольгою

З кожним видом фольги ви можете отримати абсолютно різні результати, але всі вони будуть в моді в 2022.

Манікюр з білими лунками

Оригінальна інтерпретація місячного стилю оформлення нігтів показана із виділенням лунок у білий колір.

Білий манікюр з ефектом “природного каміння”

Цікавий мармуровий манікюр популярний серед модниць вже не перший сезон але, водночас, майстри пропонують використовувати нові текстури природних мінералів та каміння, що створюють особливий ефект у білому нейл-арт дизайні.

Білий манікюр з блискітками

Блискітки ідеально поєднуються з білим лаком, в 2022 році ви можете використовувати як класичні кольори блискіток – золотисті і сріблясті, так і різнокольорові варіанти, які будуть не менш красиво виглядати на нігтиках.

Білий манікюр із флористичною тематикою

Флористику можна оригінально поєднувати з графікою, додатково прикрашати блискучими мазками блискіток, стразами або бісером.

Читайте також: Модний манікюр на зиму 2021-2022


Не пропустіть