Модні стрижки на коротке волосся для жінок 40-50 років: розкішні та трендові варіанти

Незважаючи на вік, кожна жінка хоче виглядати стильно, елегантно та привабливо. Стилісти рекомендують жінкам 40-50 років робити стрижки, які дозволять отримати молодий та сучасний образ.

Серед безлічі варіантів варто звернути увагу саме на короткі стрижки, що відрізняються ефектною формою, простим укладанням і ефектом, що омолоджує. У цій статті ми розповімо про три стрижки на коротке волосся, які ідеально підійдуть жінкам 40-50 років, а також покажемо, як зачіски виглядають ззаду.

Зухвала піксі

На першому місці серед коротких стрижок знаходиться карколомна піксі. Її форма дозволяє отримати вражаючий об’єм на маківці, а довгий чубчик зможе прибрати кілька років. Вкладання піксі займає зовсім небагато часу, найголовніше підняти волосся біля корінців. Позаду стрижка піксі виглядає зухвало, тому що відкривається більша частина спокусливої ​​шиї жінки. У 40-50 років стрижка піксі омолодить жінку та підвищить впевненість у своїй красі.

Діловий паж

Стрижка в ретро-стилі ідеально доповнює образ жінки 40-50 років. Форма та техніка стрижки дасть можливість завжди мати ідеальне укладання. Паж однаково виглядає спереду та ззаду, що додатково збільшує об’єм всього волосся. Коротка стрижка – це не тільки ефектний вигляд жінки в зрілому віці, але й економія часу на укладання та догляд за волоссям.

Трендовий боб

Жінкам 40-50 років варто спробувати сучасний та молодіжний образ зі стрижкою боб. Класичний боб відрізняється короткою потилицею і подовженими пасмами спереду, також можна залишити подовжений чубок. Ззаду боб виглядає розкішно – адже об’ємна потилиця суттєво збільшує пишність волосся. Пасма акуратно обрамляють обличчя і непомітно приховують вікові зміни, а об’ємна форма стрижки омолоджує жінку і створює трендовий образ.

У 40-50 років жінкам важче вибрати стрижку. Деякі з них страждають від посічених кінчиків і неживих локонів, в інших починає активно проявлятися сивина. Переваги короткої стрижки – вона зможе повернути здоровий вигляд будь-яким кучерям і підкреслить особливий шик жінки в платиновому відтінку волосся.

Читайте також: Модні варіанти фарбування волосся на зиму 2022


Не пропустіть