Ірина Федишин розповіла про найдорожчий подарунок, який отримала від коханого чоловіка

Відома співачка Ірина Федишин вирішила розповісти про найдорожчий подарунок, який отримала від коханого чоловіка. Зірка зізналась, що Віталій Човник часто тішить її приємними сюрпризами. Подружжя постійно подорожує та разом проводить час.

А ще Ірину Федишин та Віталія Човника вважають найкращою сім’єю в українському шоу-бізнесі. У програмі “Зірковий шлях” артистка розповіла, що найдорожчий подарунок від коханого отримала три роки тому.

За словами Ірини Федишин, в день її народження Віталій Човник вручив коханій маленьку коробочку. Коли співачка її відкрила, то побачила ключі від авто. На вулиці на жінку чекала розкішна автівка, упакована красивим бантом.

За словами співачки, це був найдорожчий подарунок від коханого чоловіка. А ще жінка пригадала, який подарунок на весілля їй вручили мама та свекруха.

Виконавиця заявила, що отримала від рідної людини красиве колечко. Свекруха подарувала Ірині Федишин кольє та золотий браслетик на руку.

Також зірка українського шоу-бізнесу пригадала, що минулого року чоловік подарував їй квартиру у Болгарії. Однак, через карантин оселю за кордоном довелося продати.

Читайте також: Валерій Харчишин розповів про складну операцію, яку переніс влітку цього року


Не пропустіть