Валерій Харчишин розповів про складну операцію, яку переніс влітку цього року

Знаменитий український рок-музикант Валерій Харчишин вперше розповів про складну операцію, яку переніс влітку цього року. Вражаючими подробицями чоловік поділився у програмі “Життя відомих людей”.

За словами лідера гурту “Друга Ріка”, хірургічне втручання тривало аж п’ять годин. Також Валерій Харчишин повідомив, що йому видалили внутрішній орган, який постраждав під час ДТП 2007 року.

Виконавець зізнався, що спочатку лікарі підозрювали в нього онкозахворювання. В той момент Валерій Харчишин був на межі життя та смерті. Однак, на щастя, операція пройшла успішно й через декілька днів рок-музикант вже виступав на сцені.

Проте, після концерту, який був присвячений 30-й річниці Незалежності України, чоловіка забрала швидка допомога. Також артист пригадав ДТП, в яку потрапив у 2007 році.

За словами Валерія Харчишина, в той день він поспішав до своєї коханої, яка перебувала в пологовому будинку. Жінка народила артисту сина Євгена. Лідер гурту “Друга Ріка” так сильно поспішав до новонародженого малюка, що не впорався з керуванням.

На величезній швидкості він в’їхав в дерево. Валерій Харчишин зізнався, що дивом вижив в такій жахливій аварії. Чоловік, навіть, встиг зателефонувати коханій й повідомити про ДТП.

Читайте також: Катерина Реп’яхова влаштувала конфлікт з ексдружиною Віктора Павліка


Не пропустіть