Модний манікюр на зиму 2022: цікаві та оригінальні ідеї

Зимовий сезон – чудова можливість переглянути свій гардероб, а також вибрати для себе нову зачіску чи зробити на нігтиках трендовий манікюр. Зима сповнена зухвалих і яскравих ідей для дизайну нігтиків, які припадуть до душі будь-якій жінці. У тренди сезону потрапили як традиційні для зими пастельні нейл-арти, так і нестандартні ідеї, наприклад манікюр у чорних чи бузкових тонах.

Сучасним жінкам вже трішки набридли квіти та рослинні мотиви, тому вони хочуть бачити на своїх нігтиках крім яскравих тонів ще й привабливі та оригінальні візерунки. До новинок зими можна віднести: анімалістичний манікюр – в моді тварини, виконані на геометричний манер, дизайн з лисичками, різдвяний декор з оленями дизайн з написами – тренд, що набирає популярність, який прийшов до нас з іноземних блогів.

Цікаво виглядають написи англійською та ігшими мовами, не виключені варіанти з ієрогліфами.

Переважна більшість великих фірм досить лояльно ставляться до зовнішнього вигляду своїх співробітників. Скориставшись цим, жінки насамперед починають активно експериментувати із кольорами та декором на нігтях. Діловий манікюр – це не обов’язково пастельна палітра без очевидних акцентів.

Стильний манікюр можна зробити за допомогою густого гель-лаку або гель-пасти. В офісному образі подібний манікюр виглядає більш ніж доречно. Дизайн вигідно відрізняється від інших, звичних для нас нейл-артів, насамперед, великими складовими частинами.

Різдвяна тема у манікюрі пропонує безліч цікавих та оригінальних варіантів. Тут можна побачити сотні привабливих і нестандартних нейл-артів, які ви не зможете зробити собі в звичайні дні.

Читайте також: Топ 10 ідей манікюру, який буде у тренді у 2022 році


Не пропустіть