Колишня Джоні Деппа зруйнувала його кар’єру та довела до алкоголізму

Скандал навколо розлучення Джонні Деппа та Ембер Герд не затихає з 2017 року. Екс-дружина актора звинуватила його в домашньому насильстві, після чого Депп втратив багатомільйонні контакти і ролі в кіно. Судові процеси колишнього подружжя не припиняються до цього дня. Нещодавно стало відомо, що про їхнє розлучення знімуть серіал з двох епізодів. Серії розкриють погляд на проблему із двох сторін – Ембер Герд та Джонні Деппа. Прем’єра планується влітку 2022 року.

Колишній колега Джонні Деппа розкрив деякі подробиці майбутнього документального фільму. За його словами, саме Ембер Герд спричинила його залежність від психоактивних речовин.

Музикант Білл Ханті грав із Джонні Деппом у 80-х роках у групі The Kids. Він стверджує, що намагався застерегти Деппа від шлюбу з Герд. Йому здалося, що актриса переслідує корисливі цілі у відносинах із Деппом.

«Вона повністю зруйнувала його кар’єру та його життя. Вона проникла в його голову і звела з розуму, тому Джонні Депп почав вживати психоактивні речовини», — заявляє колишній колега Деппа.

Читайте також: Наталія Холоденко показала підрослих сина та доньку, з якими відпочиває в Монако


Не пропустіть