Ірина Федишин розповіла, чи планує переїжджати зі Львова до столиці

Відома українська виконавиця Ірина Федишин мешкає зі своєю сім’єю у Львові. Проте, дуже часто жінка буває в Києві. За словами зірки, напередодні новорічних свят вона багато часу провела у столиці, оскільки була на зйомках святкових концертів та інтерв’ю.

Також Ірина Федишин зізналась, що має квартиру у Києві. А ще артистка розсекретила, чи планує переїжджати зі Львова до столиці. За словами зірки, наразі вона не хоче змінювати місце свого проживання.

Ірина Федишин зізналась, що жити на два міста їй дуже важко. У грудні жінки найчастіше немає вдома, адже в цей період тривають зйомки новорічних програм, в яких співачка бере участь.

А ще виконавиця зізналась, що її сини негативно ставляться до такого ритму життя своєї мами. Хлопчикам часто не вистачає уваги від батьків. Проте, попри шалений робочий графік Ірина Федишин намагається якнайбільше часу приділяти своїм рідним.

За словами Ірини Федишин, після складного робочого графіку вона обов’язково відправиться з сім’єю на відпочинок. Артистка планує відпочити на морі або поїхати в гори. Сини знаменитості з нетерпінням чекають, коли разом з батьками відправляться у відпустку.

Читайте також: Олена Шоптенко похизувалась гучним святкуванням свого 34-річчя


Не пропустіть